SRZŠ vítá novou ředitelku školy

K 1. 5. 2019 je na naší škole Prahou 4 jmenována nová ředitelka vzešlá z výběrového řízení, Mgr. Lenka Klupáková. Nové paní ředitelce přejeme hodně štěstí, jsme plně k dispozici a již jsme začali spolupracovat. Odcházející pověřené paní ředitelce Mgr. Evě Smažíkové SRZŠ hluboce děkujeme za čtyři extrémně náročné měsíce velmi úspěšného krizového managementu, který školu stabilizoval. Zároveň děkujeme také celému učitelskému sboru za vytrvalost a odhodlání v této těžké době a těšíme se na nadcházející roky, kdy školu budeme moci zase společně rozvíjet.

Delegáti sdružení a třídní důvěrníci se s paní ředitelkou v nejbližší době setkají. Rodiče mohou své delegáty kontaktovat s otázkami, komentáři a podobně (Kdo je váš delegát se dozvíte zde). V červnu je pak plánováno další setkání se všemi rodiči v tělocvičně.

Paní ředitelka Klupáková na naší škole již v minulosti působila (cca před deseti lety) a návrat na ní je pro ní dle jejích slov „srdeční záležitostí“. Výběrová komise se na jejím doporučení Radě MČ Praha 4 shodla jednomyslně. Rodiče byli ve výběrové komisi zastoupeni za Školskou radu panem Jaroslavem Míthem a jako přísedící byl přizván i předseda SRZŠ Ondřej Šrámek.

Zprávu na webu školy najdete zde.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..