Revitalizace parku Nedvědovo náměstí – Etapa I.

Informace z Městské části Praha 4 o chystané revitalizaci Nedvědova náměstí.

Od pana radního Mítha jsme dostali informaci o finálním radnicí schválenén návrhu úprav parku Nedvědovo náměstí, kde by v letošním roce měla proběhnout Etapa I. – spodní obdélník náměstí bez dětského hřiště v pravém rohu.

Na fotce v příloze je schematická vizualizace etapy I. Socha bude přemístěna do pravého rohu, před školou bude zbudováno prostrasntví s pergolami (částečně zastřešené), sedátky a stolkem, kde bude možné dobíjet přes USB mobilní zařízení ze solární baterie. Na místě sochy bude malé pítko ve formě plaveckého bazénu.

Pergoly budou u patek osazeny plazivkami a měly by se tam ještě v ploše dosadit tři okrasné třešně. Více se dočtete v příloze: Popis úpravy Nedvědovo náměstí

5 thoughts on “Revitalizace parku Nedvědovo náměstí – Etapa I.”

 1. Dobry den,
  chtela bych se zeptaz, zda v ramci revitalizace Nedvedova namesti neprijdeme o residentni parkovani pred nasimi domy. V Podoli je kriticky nedostatek parkovacich mist, byl by to pro nas skutecne velky problem, diky modrym zonam se situace alespon pres den zlepsila.

  Dekuji za odpoved
  Katerina Ligugnana

  1. Dobry den omlouvam se za pozdni schvaleni prispevku. Bohuzel Sdruzeni rodicu neni kompetentni se k tomuto vyjadrovat, asi bude nutne se obratit na Urad MC Praha 4.

 2. Dobrý den, do Podolí jsem se přistěhovala nově. Vidím, že tento post je z roku 2018. Zajímalo by mě, zda-li nevíte, kdy rekonstrukce proběhne? Současný stav prostranství na Nedvědáku je skutečně tristní, nemluvě o dětském „hřišti“, které je jen oplocenou kupou písku.

  Děkuji, Tereza Vrlík

 3. Ještě otázka – vidím, že navrhujete dubové lavičky zapuštěné do země. Je nějaký důvod proč nevyužít nové sjednocující lavičky městského mobiliáře od mmcité? Děkuji

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..