Zpráva z akce: Zase spolu

Ve škole byla 13.12.2017 úspěšně ukončena veškerá ochranná opatření spojená s výskytem žloutenky a tím konečně skončila i karanténa pro žáky 4. a 6. tříd, kteří se po své několikatýdenní izolaci mohli připojit ke svým spolužákům, být  ZASE SPOLU a užít si také trochu adventní atmosféry.SRZŠ společně s uměleckým centrem Emanuel proto připravili na den 19. 12. společné setkání, které zahájilo vystoupení dětí z pěveckého kroužku s pásmem vánočních koled v hlavní budově školy.

Po hudebním vystooupění jsme se všichni, děti, rodiče  i učitelé, společně přemístili za svitu baterek, lampionů a jiných světýlek do jachtařského klubu CERE. Zde děti dostaly plovoucí papírové lampiony, do kterých vložili svá vánoční přání a za jednotlivé třídy jsme je vypouštěli  na Vltavu.

Vločky sněhu, které se začaly snášet z večerní oblohy, nám sice trochu komplikovaly zapalování lampionů, ale pěkně dokreslily společnou pohodu u čaje a svařáku, podávaných na břehu pro zahřátí.

Jak řekl pan ředitel Blecha: „Mohli bychom z toho udělat takovou pěknou tradici.“

SRZŠ děkuje všemrodičům, kteří pomohli s přípravou akce, zejména pak Kataríně Laukové, která zorganizovala hudební vystoupení, Martině Fahnrichové a Tomášovi Čihákovi za výrobu nápojů a pomoc s transportem.

Chcete-li se také zapojit a pomoci s budoucími akcemi, můžete.

This slideshow requires JavaScript.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..