Zpráva z akce: Podolská hvězdička

Dne 9. 6. proběhlo sportovní odpoledne pro děti pod názvem „Hledáme podolskou sportovní hvězdičku“ (zkráceně „Podolská hvězdička“). Stovka dětí soutežila v atletických a veslařských disciplínách i míčových dovednostech.

Třicet nejlepších dětí si podle jednotlivých kategoriích domů odneslo medaile, ostatní děti obdržely diplomy a menší ceny.

Doprovodný program zahrnoval možnost vyzkoušet si některé další sporty (házenou, fotbal, florbal a pozemní hokej) i pod vedením trenérů, takže na obou částech hřiště bylo stále rušno.

Velice kladně hodnotíme to, že na zabezpečení soutěžní části se podílely děti z vyšších ročníků ZŠ Nedvědovo náměstí, které si svým přístupem získaly obdiv a respekt našich mladých nadějí.

Podle ohlasů celá akce splnila svůj účel a jsme rádi, že máme ve svém okolí tolik skutečných sportovních nadějí, kterým tímto přejeme mnoho dalších sportovních úspěchů. Příští rok bude akce rozšířena v rámci koordinace se Sokolem i pro předškoláky.

Akce se vydařila i z ekonomického hlediska, když reálné náklady se podařilo uhradit z grantu a doplňkového prodeje občerstvení.

Děkujeme všem rodičům, kteří se zúčastnili a napekli dobroty pro účastníky i doprovod. Drobný finanční výnos, vzniklý tím, že tito rodiče nepožadovali proplacení nákladů na jimi připravené pochoutky bude použit na nákup surovin v příštím roce.

This slideshow requires JavaScript.

 

Více foto najdete v této galerii této galerii a také na webu školy.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..