Zpráva z akce: Hvězdička 2019 s rekordní účastí

V příjemném květnovém odpolední jsme na multifunkčním hřišti u sokolovny přivítali účastníky v pořadí 3. ročníku sportovního dětského dne pořadaného pod názvem Hledáme podolskou sportovní hvězdičku. Teplé počasí ve spojení s výbornou propagací akce ze strany školy přilákalo rekordní počet 126 soutěžících dětí, které zaplnily obě hřiště.

Tradiční soutěžní disciplíny na tenisovému kurtu byly doplněny fotbalem, baseballem a bojovým uměním krav-maga, o které se postarali zástupci Slavoje Vyšehrad, pražských Eagles a Krav Maga Global. V soutěži samotné se ukázalo, že nikdo nemá své místo  na stupních vítězů z předchozích ročníků jisté, takže z výpočetního střediska vylezlo postupně spoustu překvapivých výsledků  a na  obrázcích z vyhlášení vítězů jsme mohli vidět mnoho nových tváří.

Pauzu mezi skončením soutěže a vyhlášením výsledků vyplnila tradiční plyšáková loterie, díky které si nakonec z celého odpoledne odnesly nějakou památku všechny děti (byť to letos vyšlo tak tak).  Samotná loterie a příprava vyhlášení se letos trochu protáhly, ale na příští rok již připravujeme organizační opatření k tomu, abychom čas potřebný na vyhodnocení zkrátili.

Více foto z akce je zde: https://photos.app.goo.gl/my6WD2YxConQusRm8

Za organizátory soutěže bych chtěl poděkovat všem rodičům, kteří se na akci podíleli,  vedení  a učitelům ZŠ Nedvědovo náměstí , dětem z druhého stupně, které v roli pomocníků pomáhali na stanovištích či s administrativou, Úřadu MČ Praha 4 za poskytnutý finanční příspavek a hřiště, tělovýchovné jednotě VK Blesk za zapůjčení veslařského trenažeru a jako tradičně i podolským sokolům za technické zázemí.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..