Grafická soutěž žáků o logo SRZŠ uzavřena.

Sdružení rodičů ZŠ Nedvědovo náměstí vyhlásilo grafickou soutěž o nové logo pro naše Sdružení. Sešlo se 37 různých návrhů log a vyhlášení proběhlo na předvánoční akci ve čtvrtek 20. 12. Výsledky soutěže jsou zde.

Zadání: Sdružení rodičů pořádá čím dál více akcí a je více vidět, proto chceme vystupovat pod svou značkou a novým logem, které nám dosud chybí. A proč nezapojit žáky naší školy? Hledáme logo pro Sdružení rodičů ZŠ Nedvědovo náměstí využitelné jak v on-line (web, email, sociální sítě) tak v tištěné (letáky, bannery) komunikaci. Žádné další podmínky nejsou stanoveny. Pro inspiraci můžete použít stránku Co a k čemu je SRZŠ.

Termín odevzdání návrhů: 30. listopadu 2018. 7. prosince 2018 16. prosince poledne 12:00 – PRODLOUŽENO)

Forma odevzdávání: emailem předsedovi Sdružení na predseda@srzs.cz. Lze zaslat scan výkresu nebo logo přímo vytvořené na počítači v obvyklých formátech (JPG, PDF, atd.). Součástí musí být také přihláška do soutěže (ke stáhnutí níže) podepsaná zákonným zástupcem, který je členem Sdružení (tzn. má zaplacené příspěvky na tento školní rok – jak se stát členem se dozvíte zde).

Složení poroty:

 1. David Martinek (předseda poroty) – absolvent polygrafické školy, fotograf a grafik, 25 let praxe,  majitel grafického studia (www.dnaprint.cz), spoluautor grafické podoby propagačních materiálů a diplomů pro akce pořádané SRZŠ, 
 2. Martin Kocmánek – cestovatel  a malíř
 3. Jaromír Sládek – reklamní grafik s dvacetiletou praxí v oblasti užité grafiky
 4. Robert Štěpánek – člen SRZŠ,  absolvent Lidové školy umění v Jakutské ulici /abs. 1978/
 5. Markéta Průšková – členka SRZŠ s dlouholetou praxí v příspěvkových kulturních organizacích

Pravidla vyhodnocení soutěže :

 • Každý z porotců obdrží  od předsedy SRZŠ v elektronické podobě všechny  řádně došlé návrhy, kterésplňují formální podmínky soutěže. Návrhy jsou anonymizovány a označeny čísly.
 • Z došlých návrhů každý z porotců vybere 5 nejlepších a těm přidělí body tak, že nejlepšímu návrhu přidělí 5 bodů, druhému v pořadí 4 body atd. Své hodnocení zašle zpět předsedovi SRZŠ na zvláštním formuláři.
 • Předseda SRZŠ ve spolupráci s určeným členem SRZŠ provede součet jednotlivých hodnocení k příslušnému návrhu a určí vítěze. V případě rovnosti bodů bude pro pořadí rozhodovat věk dítěte (čím nižší, tím lepší).

Vyhlášení vítězného návrhu a předání cen: proběhlo na předvánoční akci SRZŠ v prosinci.

Ceny pro vítěze:

 1. chytrý telefon Xiaomi Mi A2 Lite na systému Android s pamětí 32 GB, Full HD displejem, 8-jádrovým procesorem Snapdragon, fotoaparáty 5 + 12 megapixelů, čtečkou otisků, GPS a baterií 4000 mAh.
 2. bezdrátový reproduktor NGS Roller Flow o výkonu 20W s bluetooth, USB, SD slotem a rádiem
 3. powerbanka Energizer s kapacitou 10000 mAh

Upozornění: SRZŠ si vyhrazuje právo podmínky soutěže změnit, či soutěž v případě nedostatku kvalitních návrhů bez náhrady zrušit.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..