SRZŠ opět nabízí příspěvky na projekty tříd – DO KONCE ROKU 2021

V minulých školních letech SRZŠ několikrát finančně podpořilo akce tříd, naposledy v roce 2019/20 celkovou částkou téměř osmnácti tisíc korun. Nabídku využilo celkem 8 tříd a setkala se s velmi pozitivní odezvou. Loni se kvůli COVIDu a lockdownům příspěvky bohužel nekonaly, ale situace snad již bude lepší. Naše sdružení proto vyhlašuje další vlnu těchto příspěvků.

Základní principy příspěvků zůstávají podobné jako minule:

  • Cílem SRZŠ je podporovat dobré klima a atmosféru spolupráce na škole. SRZŠ tedy nepodporuje akce jednotlivých tříd (to je smyslem třídního fondu každé třídy), ale naopak bude podporovat projekty, kde spolupracují alespoň dvě nebo více tříd (a tedy učitelů a delegátů). Tyto třídy mohou, ale nemusí být paralelní třídy stejného ročníku.
  • Příspěvek na třídu se odvíjí od počtu platících členů v dotčených třdách a činí 250 Kč na člena. Aktuální počet členů ve třídách mají k dispozici třídní důvěrníci daných tříd.
  • Příspěvek bude poskytnut zpětně proti účtenkám. Není specifikováno na co konkrétně lze příspěvek využít, jeho smysluplnost zajistí výše zmíněná dohoda učitelů a delegátů. Doklady však musí mít kvůli účetnictví datum do konce tohoto roku (od 1. 9. 2021 do 31. 12. 2021)
  • Podmínkou poskytnutí příspěvku bude rovněž dodání krátké zprávy z projektu v několika větách (k využití na web SRZŠ) a pár ilustračních fotek.

Kdo je třídní důvěrník které třídy zjistíte zde.

Inspiraci k projektům můžete hledat zde.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..