Souhrn finanční pomoci SRZŠ

Naše Sdružení v poslední době poskytlo tři formy finanční pomoci škole a třídám: příspěvky na akce tříd, příspěvek na zvelebení a dekoraci školy a organizačně zaštítilo sbírku na vymalování školy. Konkrétní čísla se dozvíte v tomto článku. Děkujeme rodičům – členům SRZŠ!

1. Příspěvky na akce tříd

Příspěvky na akce tříd byly vyhlášeny 1. dubna (a nejednalo se o apríl:-) Příspěvek využilo díky koordinaci třídních důvěrníků a třídních učitelů celkem 8 tříd a dohromady jsme přispěli částkou 17 830 Kč. Příspěvky byly využity např. na vstupné do IQ Landie, vlak na třídní výlet, nákup vybavení do třídy a podobně. V tomto školním roce akci v druhém pololetí určitě zopakujeme. Příspěvek na třídu se odvíjí od počtu platících členů, takže si zkontrolujte, máte-li zaplacené příspěvky, aby třídy Vašich dětí dostaly maximum.

2. Příspěvek na zvelebení a dekoraci školy

Příspěvek ve výši 20 000 Kč přímo od SRZŠ byl se školou dohodnut ještě před prázdninami, ale kvůli změně vedení a následně malování školy přes léto (viz další bod) byl odložen na podzim. Škole byl příspěvek odeslán nyní po prázdninách a na zvelebení se můžeme těšit do Vánoc.

3. Sbírka na malování školy

Aneb akce „Nedvěďák sobě“ byla odstartována v červnu a přes počáteční obavy se podařilo během června a července sesbírat poměrně neuvěřitelnou sumu 166 900 Kč na zvláštní transparentní účet. Tyto peníze byly následně ve 100% výši darovány škole na vymalování, které proběhlo na velké i částečně malé budově přes letní prázdniny.

Pan ředitel Běloušek k tomu řekl:

Děkujeme za poskytnutí finančního příspěvku. Velice si vážíme pomoci od rodičů a přátel školy, díky nimž jsme v létě vymalovali 70% tříd v naší škole (tři třídy na malé budově a všech deset tříd na velké budově). Díky této podpoře žáci zahájili školní rok ve zvelebených učebnách.

Martin Běloušek

Celková podpora škole a třídám tedy dosáhla jen v poslední době úrovně přes 200 tisíc korun. A to jen díky všem zodpovědným rodičům, kteří přispěli na sbírku a kteří platí členské příspěvky do SRZŠ. Buďte jako oni a zkontrolujte si platbu příspěvku na SRZŠ.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..