Zpráva z akce: Komunitní Podolení

S podporou Prahy 4 proběhlo dne 22. června 2017 v okolí naší ZŠ Komunitní Podolení – sousedské setkání v Podolí. Akce se účastnili rodiče a děti ze ZŠ Nedvědovo náměstí, mateřské školky a senioři z Ústavu sociálních služeb v Praze 4.

Protože se jednalo o komunitní setkání, účastnit se mohl každý kolemjdoucí.

Pro malé děti byly připraveny skákací hrady, balónky a výtvarné dílny. Starší děti si mohly vyzkoušet jízdu na segway, elektrické koloběžce nebo chůzi na skákacích botách, ale také jízdu na kolečkovém křesle nebo chůzi o berlích.

Pro dříve narozené jsme připravili tvořivé dílny a hlavně stín, protože bylo takové horko, že padaly dokonce i teplotní rekordy.

Nicméně všichni si mohli vychutnat zmrzlinu, muffiny, sendviče chlazené nápoje, domácí pečivo, koláče a další dobroty včetně grilovaných klobás. Čtvrteční odpoledne jsme si společně užili a těšíme se, že se Komunitní Podolení stane tradicí.

Organizátoři akce, Sdružení rodičů ZŠ Nedvědovo náměstí, děkují za pomoc a propagaci ZŠ Nedvědovo náměstí našim sponzorům a partnerům a v neposlední řadě také MČ Praha 4 za finanční a materiální podporu.

This slideshow requires JavaScript.

Více foto najdete také na webu školy.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..