Celoroční hra: Tajemství starého Podolí

Naše Sdružení (jmenovitě Pavel Sýkora) pro Vás v předvánočním čase připravilo hru „Tajemství starého Podolí“, která hráče provede zajímavými místy naší čtvrti a seznámí je s jejich historií. Starší děti hru jistě zvládnou samostatně, pro menší děti to může být námět na zajímavou procházku s rodiči, kteří jim mohou trochu pomoci. Trasu lze projít kdykoliv, za světla, za tmy, při procházce se psem, jednotlivě, ve skupině, najednou či po částech.

Hra má 7 zastávek, na kterých je třeba splnit jednoduché úkoly a získat tajné kódy, které Vás dovedou až na cílové místo, kde odpovíte na finální otázku.

Úspěšné řešitele prosíme vytisknout poslední stránku hry, vyplnit odpovědi, podepsat a přinést ji na nejbližší akci SRZŠ, kde budou úspěšní řešitelé odměněni diplomem a věcnou cenou.

První možnost byla na Předvánočním setkání 20. 12. kde ocenění přebrala první cca desítka úspěšných řešitelů. Ale pokud jste to nestihli nezoufejte! Hra poběží celoročně a lze ji dokončit kdykoli až do konce školního roku.

Akce probíhá s podporou MČ Praha 4.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..