AKCE 30. 5.: Dětský den – Hledáme podolskou sportovní hvězdičku

Zveme vás na sportovní Dětský den spojený se 3. ročníkem soutěže Hledáme podolskou sportovní hvězdičku. Od 15.30 hodin začínáme na multifunkčním sportovním hřišti mezi Sokolovnou a Podolskou vodárnou soutěžní částí zaměřenou na individuální sportovní dovednosti (trojskok, veslování, hody na přesnost atd.).

V 17 hodin se přidají sokolové na dětském hřišti u sokolovny s programem určeným zejména menším dětem. Pro nejlepší v jednotlivych kategoriích máme opět připraveny medaile a diplomy. Nebude chybět možnost vyzkoušet si i kolektivní sporty pod vedením licencovaných trenérů.

Těšíme se na Vás ve čtvrtek 30. 5. 2019 jako tradičně na sportovištích u Podolské Sokolovny (Podolská ulice č. 5/90, Praha 4 Podolí) tram. 3, 7 a 21 – zast. Kublov)

Sportovní část je určena pro žáky MŠ a prvního stupně ZŠ.

Jako tradičně bude možné na místě ochutnat různé dobroty, které napekly maminky děti ze ZŠ Nedvědovo náměsti. Pro účastníky sportovní části bude zajištěno jednoduché občerstvení zdarma. Neměla by chybět ani oblíbená plyšáková loterie.

Akci pořádá SRZŠ Nedvědovo náměstí a Tělocvičná jednota Sokol Praha Podolí ve spolupráci s MČ Praha 4 a ZŠ Nedvědovo náměstí.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..